session. php

  • Onderwerp Auteur
  • Gebruiker
  • Gebruiker
Lees meer
07 jan 2016 22:04 #4113 door
session. php werd gestart door
Heb onlangs gehoord dat het session.php bestand een veiligheidslek bevat.
Heeft iemand hier meer info over wat er aan de hand is?
Discussie gesloten.
  • n9iels
  • Gebruiker
  • Gebruiker
Lees meer
07 jan 2016 22:04 #4114 door n9iels
Beantwoord door n9iels in topic session. php
Wat er precies aan de hand is in detail kan ik je niet vertellen (te weinig kennis). Wat ik wel weet is dat dit probleem is verholpen in de veiligheids release van J3.4.7.
Meer informatie kun je in dit bericht vinden: www.joomlacommunity.eu/nieuws/joomla-ver...347-vrijgegeven.html

Gezien jou vraag in het 2.5 forum geplaatst is, ga ik er vanuit dat jou website op Joomla! 2.5.28 draait. Deze versie wordt niet meer ondersteund, maar er zijn echter nog wel vrijwilligers die hiervoor patches maken. Er staat een linkje in het nieuwsbericht waar je toch een fix kan downloaden voor J2.5

Verder advies is: Zo snel mogelijk updaten naar Joomla! 3. Deze versie zal nog heel lang ondersteund worden, en je ben verzekerd van updates :)
Discussie gesloten.
Gemaakt door Kunena