maandag, 22 mei 2023
  373 bezoeken
Als ik inlog op de website: https://www.moveprofessionals.otapomgeving.nl/ krijg ik een onkende weergave (zie attachement). Heeft iemand een tip of mogelijke oplossing. https://www.otapomgeving.nl geeft wel een juiste weergave. Onder het 2e SUB domein, gaat het wel goed: http://cassiopeia.otapomgeving.nl/

Foto- & Webstudio Digitaal ICT (René Schouten)
Wij kunnen voor u Webdesign & Webhosting Verzorgen
Geregistreerd Partner van Vimexx "Dé best beoordeelde Hoster van Nederland"
"Webdesign & Webhosting voor Low Budget Prijzen"

René Schouten set the type of the post as  Vraag — 4 months ago
4 months ago
·
#25350
Als ik de ontwikkelaarshulpmiddelen (F12 in de meeste browsers) open zie ik dat bepaalde script bestanden niet geladen worden en ook dat er HTTP headers niet helder zijn.
Misschien dat het daar aan ligt. Je gebruikt nog een iframe? Zou ik niet aanbevelen.

Joostock mede-organisator, moderator
Team Leader van Official Joomla Social Media Team
ex JUG-organisator
Eigen site: https://www.hierbenikthuis.nl

4 months ago
·
#25351
Hoi,

dit probleem komt vaker voor en heeft meestal de oorzaak van Gzip code regel in .htaccess file.

Hernoem de .htaccess file even en schoon je website en browser cache eens op en kijk of het dan wel goed werkt.

Groeten Ron :)
4 months ago
·
#25357
Joomler(s),

Bedankt voor de gegeven input. Het de .htaccess file even hernoemt. Hierna de browser cache volledig leeggehaald. Hierna kon ik de website weer benaderen op de gebruikelijke manier enz. enz. Meteen weer even een extra backup gemaakt van de website (Akeeba Backup) en geborgen. Zal dit ticket dan ook gaan sluiten.

Foto- & Webstudio Digitaal ICT (René Schouten)
Wij kunnen voor u Webdesign & Webhosting Verzorgen
Geregistreerd Partner van Vimexx "Dé best beoordeelde Hoster van Nederland"
"Webdesign & Webhosting voor Low Budget Prijzen"

René Schouten marked this post as Resolved — 4 months ago
Hans locked this post — 4 months ago
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Sorry, the discussion is currently locked. You will not be able to post a reply or a comment at the moment.